Informace

Nejprodávanější

Neviditelný bezdrátový tahák do ucha

Právě jste narazili na ten nejlepší tahák, který kdy spatřil světlo světa. Tahák o velikosti 3mm, na který se vejde cokoliv, co potřebujete a dá se použit u ústního zkoušení.

Více informací

Nový produkt

980 Kč

Skladem

- +

 
Více informací

Těžko byste hledali menší a užitečnější tahák, který je vám schopný poskytnout tolik informací jako tento. Jedná se o jediný použitelný tahák při ústním zkoušení.

 

Jak tahák použít?

Do uší si zastrčíte miniaturní válečky, co nejdál to jde a kolem krku si nasadíte měděný vodič, z něhož vede konektor do telefonu. V telefonu pak můžete mít buď tahák nahraný, nebo si seženete kolegu, který s vámi bude telefonovat a veškeré potřebné vědomosti vám sdělí. Tahák má zabudovaný mikrofón, takže vše co slyšíte vy, může slyšet kdokoliv i na druhé straně světa.

Opravdu to funguje?

Ano, ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, opravdu to funguje a vy slyšíte každé slovo, které byste slyšeli v reproduktoru telefonu, pokud byste neměli tahák připojený. Nejlepší na tom je, že jste jediní, kdo to slyší, i kdyby stál kdokoliv těsně vedle vaší hlavy, nic nepozná.

Je strkání válečků do ucha bezpečné?

Ano, jelikož není kam by se váleček ztratil. Zvukovod je hermeticky ukončen bubínkem a dál už jednoduše váleček není kam posunout. Buďte však při zavádění velmi obezřetní a nikdy netlačte silou. Ven jej dostanete pohodlně přiloženým magnetem.

S jakými telefony se dá tahák použít?

Se všemi, které mají 3,5 mm jack na sluchátka, pro některé telefony, které 3,5mm konektor nemají, nabízíme další konektory. Pro použití není potřeba smartphone, pokud tedy nemáte komplice na telefonu, postačí vám i mp3 přehrávač.

Jak tahák do ucha funguje?

Na principu elektromagnetické indukce. !Nerd alert! Elektromagnetická indukce je jedním ze známých projevů magnetického pole. Příčina vzniku elektrického napětí ve vodiči umístěném v nestacionárním (pole, které se s časem mění) magnetickém poli vyplývá z chování nabitých částic v magnetickém poli. Tato časově proměnná síla uvede do pohybu volné nosiče náboje, což jsou v kovech elektrony a vytvoří tak nerovnovážný stav. Mezi konci vodiče lze potom naměřit elektrické napětí.

Náš tahák funguje na základě toho, že je zhotoven z vodivé uzavřené smyčky, která je vyrobena z homogenního (stejnorodého) vodiče a ta je pak umístěna v blízkosti zdrojů magnetického pole (v našem případě malý magnet umístěný v uchu). Smyčkou umístěnou kolem krku pak začne protékat proud, změní-li se magnetické pole ve vodiči vytvářející jej (výše zmíněný magnet v uchu). Tuto situaci pak popisujeme indukovaným elektromotorickým napětím EF.

Obsah balení:

- 2ks kovových válečků do ucha
- 1ks měděná oprátka
- 1ks konektor s mikrofonem k telefonu
- 1ks magnet pro pohodlnější vytažení válečků z ucha
- 1ks podrobný návod

No products

To be determined Shipping
0 Kč Total

Check out